Reference klientů

Taťána (klientka koučinku Mise: Zdravé tělo)

Milá Ivetko,

moc děkujeme za skvělý sedmitýdenní zážitek plný kvalitních informací a Tvé podpory. Ukázala jsi nám jídlo v zajímavých souvislostech, ty informace vypadají obecně známé a jednotlivě je slýcháme, ale takto komplexně najednou dostávají nečekaný smysl a novou kvalitu.

Nějak jsem myslela, že péče o to, co jíme, je ztráta času, že stačí jíst míň, ale už po dvou týdnech programu jsem se cítila aktivnější a pomalu mi docházelo, že kvalitní strava pro tělo může znamenat kvalitnější život. Online forma mi taky velmi vyhovuje, materiály jsi zpracovala tak dobře, logicky a čtivě, že se k nim už teď občas vracím, když si chci něco oživit. Výborný začátek, absolvovat takový online kurz, budeme si hlídat Tvé nabídky kurzů a těšíme se na další setkání. Díky moc! 👍🙌


Jan (absolvoval sezení a tvorbu jídelníčku)

Schůzka s paní Mikeskovou mi velmi pomohla ohledně mé stravy. Lidské vysvětlení funkce zažívání a skvěle navrhnutý jídelníček. Téměř ihned jsem cítil změnu v těle především ve větším množství energie.

Vyhovuje mi i forma jídelníčku, kde se držím předepsaných hodnot, ovšem suroviny a samotné jídla si mohu kombinovat sám. Mohu jenom doporučit.